ВОЛОДИМИР ІСАЄНКО: МИ ПОВЕРТАЄМОСЬ СВОЄЮ ПРОФЕСІЙНОЮ КОМАНДОЮ! Закон існує! Не дамо розграбувати наше надбання НАУ!

ВОЛОДИМИР ІСАЄНКО: МИ ПОВЕРТАЄМОСЬ СВОЄЮ ПРОФЕСІЙНОЮ КОМАНДОЮ! Закон існує! Не дамо розграбувати наше надбання НАУ!
140345 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національний авіаційний університет (НАУ) – це один із найпотужніших авіаційних закладів вищої освіти у світі, в якому навчається близько 25 тисячі студентів, серед яких майже 1500 іноземців з 55 країн світу. Та на превеликий жаль, і цю визначну структуру осінню 2020 року не оминув гучний скандал, причиною якого було необґрунтоване, безпідставне дочасне розірвання контракту з ректором Володимиром Ісаєнком. Відбулось це 7 жовтня 2020 року.

Наказ про звільнення Ректора Ісаєнко за підписом т. в. о Міністра Освіти і науки Шкарлета з першого ж дня викликав колосальне обурення серед громадськості. Необґрунтовано звільнений Володимир Ісаєнко отримав колосальну підтримку від трудового колективу, студентів, небайдужих людей та заклики боротись і оскаржувати своє незрозуміле і безпричинне звільнення. Крім того, 9 жовтня частина трудового колективу звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням втрутитися в ситуацію, захистити і підтримати ректора. «Цьому передувала тривала непроста боротьба проти неодноразових спроб рейдерського захоплення університету та заволодіння безцінною київською землею», ідеться в листі.

Сам Володимир Ісаєнко розповідав, що найбільші негаразди разом із регулярними незаконними перевірками прийшли до університету після призначення в.о. Міністром освіти і науки Сергія Шкарлета, якого пов’язують давні стосунки з одіозним міністром освіти часів Януковича Дмитром Табачником. Нібито саме руками Шкарлета тепер повертають до університету «стару корупційну команду, яка розкрадала землю». Під «старою командою» маються на увазі колишній в.о. ректора Рімвідас Хращевський і колишній прректор Максим Луцький. Останній найбільш відомий як член «Партії регіонів», народний депутат 5 і 6 скликань, «тушка» та кум того ж Дмитра Табачника. В інтерв’ю «Главкому» Володимир Ісаєнко заявив, що через суд намагається зупинити розірвання контракту і до остаточного вердикту не збирається поступатися посадою, яку він обіймає з 2018 року після перемоги у конкурсі.

І ось, буквально вчора, 27 січня 2021 року на своїй сторінці у Фейсбук Володимир Ісаєнко повідомив дуже хорошу новину: «ІМЕНЕМ УКРАЇНИ Шевченківський районний суд міста Києва 27 січня 2021 року поновив мене на посаді Ректора НАУ та визнав незаконним і скасував наказ МОНУ про моє звільнення!!!!»

Справедливість і Закон перемогли!!! Шевченківський районний суд міста Києва поновив Володимира Ісаєнко на посаді Ректора НАУ та визнав незаконним і скасував наказ МОНУ про його звільнення. 

Володимир Ісаєнко є законним ректором Національного авіаційного університету. Ми в свою чергу, від імені редакції солідарні із колосальною кількістю людей, які його підтримували. Тому виражаємо щирі слова подяки та підтримки Володимиру Миколайовичу Ісаєнко.

Теги: Володимир Ісаєнко ,Національний авіаційний університет,НАУ,Ректор Ісаєнко,Шевченківський районний суд міста Києва

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео