Комунальні служби Дніпра врятували котика!

Комунальні служби Дніпра врятували котика!
9231 ПЕРЕГЛЯДІВ

Працівники комунального закладу “Уютне місто” розповіли про те, як врятували кошеня. Це вже далеко не перший випадок, коли люди рятують пухнастих чотирилапих. Тож небайдужі дніпряни дякують комунальникам за швидку реакцію!

Жителька Дніпра, яка проходила повз двір Павлоградського коледжу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» декілька днів поспіль чула якийсь дивний звук, схожий на скавчання, проте довго не могла зрозуміти, звідки він іде. Проте ішовши з роботи, вона знову почула, що хтось нявчить на дереві. Жінка вирішила подивитись уважніше та побачила на дереві кота, який заліз на висоту триповерхового будинку, а от злізти сам малий бешкетник не зміг. Жінка одразу зателефонувала на гарячу лінію, де їй пообіцяли вислати помічників.

На місце події приїхала бригада, яка займається санітарним обрізанням дерев. За котом в колисці піднявся Олексій Семенюк. Чоловік вже неодноразово рятував домашніх тварин від ситуацій, в які вони трапляли. Чоловік зізнається, що рятувати чиїсь життя йому дуже подобається. Адже усвідомлення того, що ось нещодавно тваринці було так страшно, а тут ти врятував її, зігріває душу.

Коли кота зняли з гілки, виявилось, що він дуже чепурний, має блискучий чорний ошийник та прекрасно сидить на руках. Тому КП “Уютне місто” повідомило, що у разі якщо це ваш кіт, то ви можете прийти до них та вони нададуть вам всю інформацію про тварину. Зараз певний час він ще побуде на службі із рятівниками, а потім його передадуть волонтерам, аби котику знайшли місце. Ніхто не повинен лишатись один, тож скоріше знаходьте та забирайте свого улюбленця. Він вже досить довго на вас чекає. Тим паче, що кіт сам по собі дуже спокійний та не хворіє ні на що. Він просто злякався висоти, через що й сидів на гілці.


Связаться с нами: [email protected]

Мої відео